Dominika Mirgová sa stala ženou mnohých tvárí. Počas tohto roka totiž prešla viacerými premenami, pričom si posvietila nielen na svoju schudnutú postavičku, ale i celkový imidž, ktorému dala najnovšie opäť poriadne zabrať!

Prvé letné dni máme konečne za sebou, a tak, ako to býva zvykom, svetlo sveta uzreli i horúce summer trendy. Na jeden z nich sa po dlhšom čase opäť rozhodla staviť aj známa slovenská speváčka Dominika Mirgová.

Verejne známa mamička totiž odhodila umelé príčesky a svojmu ikonicky blonďavému účesu dala dočasné zbohom. Ako uviedol jej celebritný kaderník Jirko Blatný, dôvodom mala byť práve dovolenka pri mori, kde by dlhé vlasy pôsobili viac na škodu než pre dobrý styling.

Mirgová si tak po rokoch dala na vlasy znova výraznú ružovú farbu, pričom svieži look doplnila len krátkym strihom. Napriek tomu, že tento štýl Domči skutočne pristane, zdá sa, že po návrate domov opäť plánuje krok späť k svojmu nedávnemu výzoru. A čo Dominike podľa vás pristane viac? Dlhé blond či krátke ružové?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/DominikaMirgovaOfficial, Jirko_Blatny_Official