Dominika Mirgová a Miro Jaroš patria medzi historicky prvých účastníkov speváckej šou Superstar, ktorá odštartovala ich hudobnú kariéru. Po ukočení súťaže sa ich cesty na určitú dobu opäť spojili, až kým neprišiel náhly zvrat.

Hudobná spolupráca Mirgovej a Jaroša mala veľmi rýchly koniec. Zmluva, ktorú spolu uzavreli, mala byť viazaná na niekoľko albumov. Sympatická speváčka sa však po štyroch rokoch rozhodla odstúpiť a budovať kariéru podľa svojich vlastných pravidiel.

Prečo to urobila? Vo viacerých rozhovoroch sa speváčka vyjadrila, akoby ju spolupracovanie s aktuálne najúspešnejším slovenským spevákom zväzovalo. Chcela, aby mohla spievať to, čo cíti ona a nie to, čo jej povedia druhí.

Napriek tomu malo ich odlúčenie prebehnúť v pokoji a priateľskom duchu. Nasvedčovali tomu aj vyjadrenia oboch aktérov, ktoré si môžete spätne prečítať >>>TU<<<.

Nedávno Dominika prehovorila o šoku, ktorý mal nastať po ukončení zmluvy. Speváčka prišla o svoj kanál na YouTube, kde dovtedy zdieľala hudbu so svojimi fanúšikmi. „Kanál, ktorý som mala a mal vyše 8O tisíc odoberateľov už, žiaľ, nie je môj. Síce sa na ňom nachádza pár mojich videoklipov,“ reagovala na otázku svojho sledovateľa na Instagrame.

Nedal sa nijak získať, keďže ho zakladal Miro. Keď sme skončili spoluprácu, tak si ho nechal a premenoval,“ priznala fakt, že na svojej novej ceste zostala takpovediac s prázdnymi rukami.

Nevadí, my sme sa nevzdali a spoločne s Peťom sme vytvorili nový YouTube kanál,“ dodala na záver, čo vyvolalo dojem, že jej rozlúčka s bývalým superstaristom neprebehla v tak pokojnom duchu, ako sa mohlo na prvý pohľad zdať.

Foto: Instagram