Nie, nadpis nie je zavádzajúci. Žena menom Sarah Ingle skutočne minula cca 14 000 amerických dolárov, aby vyzerala ako princezná. Jej dôvod na túto investíciu je však prekrásny! :)  

Žena menom Sarah Ingle je obchodníčka, ktorá sa po celom svete preslávila tým, že minula zhruba 14 000 amerických dolárov, aby vyzerala ako princezná z rozprávok Walta Disneyho. Nejde však o žiadnu fanúšičku plastickej chirurgie a ani o žiadnu fanatičku do Disneyoviek. Sarah, ktorá žije v Denveri v štáte Colorado, minula tie peniaze na oblečenie a make-up, aby v kostýmoch Disneyho princezien navštevovala choré deti v nemocniciach a dobrovoľníkov na rôznych podujatiach. Celý tento milý a originálny projekt sa volá “Princess Ever After” a v nasledujúcej fotogalérii nájdete najlepšie princeznovské fotky 25-ročnej Sarah. :)

Takto vyzerá Sarah v bežnom živote

Sarah Ingle ako princezná od Disneyho

Sarah Ingle Sarah Ingle Sarah Ingle Sarah IngleSarah Ingle Sarah Ingle Sarah Ingle Sarah Ingle Sarah Ingle

Foto: Brightside.me, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)