Verejná facebooková stránka zaoberajúca sa hľadaním nezvestným osôb len pred pár hodinami vyhlásila mimoriadne pátranie po mladej Slovenke, ktorá miesto bydliska opustila spoločne s maličkým synčekom. Prečítajte si podrobnejšie informácie a v prípade, že by ste osobu na fotke spoznali, ihneď kontaktujte políciu.

Pátranie bolo vyhlásené ako urgentné z dôvodu, že sa hľadá aj maloleté dieťa, ktoré si matka vzala so sebou do osobného vozidla značky Škoda Octavia Combi, šedá metalíza, ev.č. CA 396 DC. Mladučká žena spoločne s maloletým opustila miesto bydliska a doteraz sa nevrátila ani sa nikomu neozvala.

Hľadanou osobou je 21-ročná Nikola Poláková s krátkymi a mierne zvlnitými blond vlasmi, pochádzajúca z Čadce. Naposledy bola videná s ročným synčekom Sebastiánom dňa 13. júla 2019 o 16-tej hodine, je 170 cm vysoká, štíhla, s modrými očami a dvomi výraznými náušnicami v pravom uchu.

Nezvestná mala na sebe oblečené modré jeansy, tričko a niesla si tašku s náhradným odevom pre seba i pre batoľa. Zvláštnym znamením, podľa ktorého môžete Nikolu lepšie rozpoznať, sú viaceré tetovania na tele – kvet od predlaktia po zápästie, na ľavom prstenníku tetovanie kotvy, na prostredníku znak diamantu, na ľavom stehne hlava leva. Akékoľvek informácie ohľadom hľadaných osôb ohláste na linke 158 alebo priamo na policajnej stanici.

Zdroj: Facebook/HAKA – cielené pátranie po osobách, Polícia SR | Foto: Facebook, Pixabay.com