Na verejnosť prenikla šokujúca informácia o smrti jednej z najväčších hviezd svetových kriminálok. O život prišla len 44-ročná herečka, ktorej osudný deň sprevádzali poriadne záhadné okolnosti. Prípad je však stále v štádiu riešenia.

Zahraničný časopis People priniesol desivú správu o náhlom a nečakanom úmrtí svetovej ikony Lisy Sheridan (†44). Americkú herečku a fotografku môžete poznať zo seriálu NCIS, kriminálky Miami, Krok za Krokom, Monk a vlastnú úlohu získala aj v Mentalistovi.

Lisinu smrť oficiálne potvrdil jej manažér Mitch Clem, avšak blízki priatelia a rodina radikálne popierajú, že by si sama siahla na život. Jej úmrtie totiž sprevádzali záhadné okolnosti, kedy ju polícia našla ležať v dome v New Orlins bez známok života. Stalo sa tak síce už v pondelok ráno, no verejnosť sa o tom dozvedá až v týchto dňoch.

Okolo straty obľúbenej herečky sa začalo diskutovať o tom, že prípad samovraždy mala polícia údajne vylúčiť. Je tak otázne, čo alebo kto jej nečakané úmrtie zapríčinil, a to na strasne smútiacich fanúšikov po celom svete vyvolalo ešte väčší rozruch. V mene celej redakcie vyjadrujeme úprimnú sústrasť!

Pre viac správ SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: People.com |  Foto: Twitter, Pixabay.com