Celým slovenským šoubiznisom dnes otriasla mimoriadne šokujúca správa. Vo veku 50 rokov nás náhle opustila známa herečka Silvia Petöová, ktorá sa objavila v množstve úspešných seriálov či filmov.

Usmievavá červenovláska vydýchla naposledy v nočných hodinách zo štvrtka na piatok. Slávna herecká hviezda údajne podľahla zákernej chorobe, s ktorou dlhodobo bojovala. Rodina aj kolegovia sú z najhoršej správy absolútne zdrvení, pretože Silvia vraj zdravotné ťažkosti pred ľuďmi tajila.

petoova

,,Silvia so zákernou chorobou bojovala už dlho. Nechávala si to však pre seba a dokonca ani blízki priatelia o tom vôbec netušili. Poslednú dobu už nechodila ani medzi ľudí a bola stále doma,” informuje portál Pluska.sk.

Sympatická umelkyňa si zahrala v množstve populárnych seriálov, ako napríklad Ordinácia v ružovej záhrade, Tajné životy, Kolonáda, Aféry či Susedia. Bývalá markizáčka bola tiež súčasťou filmového sveta a pravidelne sa objavovala v rôznych reláciách. Jej nečakaný odchod mnohým spôsobil veľmi nepríjemný šok. Rodine aj blízkym vyjadrujeme hlbokú sústrasť!

PetoovaZdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Sisa_petoova, tvmarkizaofficial