Skvelý hudobník, uznávaný producent a talentovaný skladateľ spolu so svojou manželkou Helen poriadne zaskočili verejnosť. Celých deväť mesiacov zaryto mlčali o tom, že čakajú poriadne veľkú nádielku radosti. Pharrell Williams sa totiž začiatkom tohto roka stal štvornásobným otcom!

43-ročnému muzikantovi, ktorý nahral mnoho hitov či spolupracoval s rôznymi známymi hviezdami, sa mimoriadne darí aj v osobnom živote. Už dlhšiu dobu tvorí šťastný a harmonický pár so svojou dlhoročnou láskou, s ktorou skočil do chomúta len pred pár rokmi. Dvojica sa často ukazuje aj na červených kobercoch, kde na seba vždy púta pozornosť. Buď to bolo vďaka ich špecifickému módnemu cíteniu alebo výškovému rozdielu, ktorý je skutočne neprehliadnuteľný.

Medzitým sa šťastnému páru narodil prvý syn menom Rocket a minulý rok známa dvojica oznámila svetu radostnú správu. Helen Lasichanh bola opäť v radostnom očakávaní a mnohí si mysleli, že čaká ,,len” jedno dieťatko. O to väčším prekvapením bolo zistenie, že len prednedávnom pyšní rodičia privítali na svet rovno troch potomkov! Manželom sa tak podaril husársky kúsok, keď pred verejnosťou dlhé mesiace tajili túto krásnu skutočnosť. Pohlavia aj mená jedinečných trojičiek párik ešte neprezradil a jediná informácia, ktorá sa dostala na verejnosti je, že sú všetci šťastní a zdraví.

Foto: Instagram, giphy.com | Zdroj: dailymail.co.uk | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.