Pred malou chvíľou sa k nám zo zahraničných médií dostala mimoriadne smutná správa o úmrtí jedného z najslávnejších hercov sveta. Vo veku 52 rokov naposledy vydýchol americký herec Luke Perry, ktorého tvár sa stala neoddeliteľnou súčasťou kultového seriálu Beverly Hills 902 10.

Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že seriálový Dylan z Beverly Hills náhle utrpel mŕtvicu, v dôsledku čoho bol hospitalizovaný v nemocnici pod neustálym dohľadom lekárov. Napriek tomu, že podrobnosti o jeho zdravotnom stave verejnosti poskytnuté neboli, dnes sa svet dozvedá tú najsmutnejšiu správu. Luke Perry napokon ťažkostiam podľahol a v pondelok 4. marca 2019 navždy odišiel do hereckého neba.

luke perry

Sympatický herec a idol mnohých žien sa preslávil vo viacerých úspešných snímkach ako Beverly Hills 902 10, Buffy, premožiteľka upírov či Piaty Element, pričom najnovšie sa stal hviezdou nového seriálu Riverdale.

Napriek ohlásenému comebacku legendárneho Beverly Hills už tvár fešáka Dylana na obrazovkách neuvidíme. Nielen jeho hereckí kolegovia, ale i fanúšikovia sú z tejto straty maximálne zdrvení. Podľa informácií zo zahraničného zdroja bol Luke Perry v posledných chvíľach svojho života obklopený najbližšou rodinou. Svet sa tak musí rozlúčiť s jedným z najväčších idolov 90-tych rokov. Vyjadrujeme hlbokú sústrasť.

beverly hills 902 10

beverly hills

Zdroj: Variety.com | Foto: Instagram/#Beverlyhills90210, pixabay.com