“Keď prišiel v ten večer domov, vyzeral hrozne. Nikdy som ho nevidela tak vyčerpaného, nemohla som zniesť ten pohľad a vytočilo ma to, bola som z toho už chorá. Vyhodila som ho zo spálne a prikázala mu spať na sedačke, bolo to tak tak strašne hlúpe, pretože som ho chcela mať pri sebe.” 

Matka troch detí Ashley Murrell (33) mala pekelnú hádku so svojim manželom Mikeom (36) potom, ako sa upracovaný vrátil domov po 16-hodinovej šichte. Mala plné zuby toho, ako sa jej manžel “dobrovoľne zakopáva pod zem”, a tak mu rozkázala spať na gauči. Keď sa však ráno zobudila, našla svojho manžela mŕtveho: ,,Keď som vyšla zo spálne, našla som ho ležať presne v takej istej polohe ako včera. Bol celý sivý, okamžite som vybehla z izby a začala zúfalo kričať deťom váš otec je mŕtvy. V tom 14-ročná dcéra vybehla na ulicu a začala volať Mikey zomrel.”

Skormútená vdova situáciu neuniesla a na ulici odpadla. Keď ju susedia priviedli naspäť domov, úplne sa zrútila a cítila sa vinná: ,,Bola som na seba strašne naštvaná, že som ho poslala spať na gauč a moje posledné slová boli plné hnevu. Strata manžela zmenila celý môj pohľad na život. Je príliš krátky na to, aby sme si líhali do postele pohádaní a nevážili si každý jeden moment s rodinou.” Ashley neskôr zistila, že Mikey ťahal 16-hodinové šichty ako čistič kobercov len preto, aby ju na výročie ich svadby mohol zobrať na výlet do Prahy: ,,Zlomilo mi to srdce. Ťahal nadčasy sedem dní v týždni len preto, aby sme mohli ísť každý rok do Disneylandu. Urobil by čokoľvek, len preto, aby nás videl smiať sa.

Potom, ako sa pár v roku 2010 zosobášil, Mikey si prisvojil Ashleyinu dcéru Morgan (14) z predchádzajúceho manželstva. V roku 2013 Ashley porodila Mikeyovi dvojičky Juniora a Lisu, no o rok neskôr jej manželovi diagnostikovali reumu chrbtice. Napriek tomu, že manželka mu prizvukovala zhoršujúce sa zdravie, nepočúval ju, stále pracoval a všetok voľný čas trávil s deťmi. Pitva odhalila, že Mike sa udusil v spánku, no presná príčina je diskutabilná: ,,Vedela som, že robí príliš veľa, no na takéto niečo sa proste nepripravujete. Najťažšie bolo vysvetliť to deťom. Uvedomila som si, že náš ocko tu už nie je a výročie, na ktoré tak tvrdo makal, bude nakoniec mojim prvým bez neho. Viem, že moje city k nemu nikdy nevychladnú, bol tak úžasný, že to nedokážem popísať slovami. Choďte za svojimi blízkymi a povedzte im, ako veľmi ich ľúbite a zaujímate sa o nich, nebudú tu večne.”

Paradoxom však je, že skormútená vdova sa dva mesiace po manželovej smrti dala dokopy s jeho bratom Chrisom. Ten vraj stál po jej boku počas najťažších chvíľ: ,,Chris a Ashley prekonali toho tak veľa, mali len jeden druhého. Je čudné, ako z niečoho tak strašného môže vzísť niečo dobré. Momentálne sú spolu veľmi šťastní,” vyjadril sa ich spoločný priateľ.

Ashley žije s Chrisom - bratom zosnulého manžela.
Ashley žije s Chrisom – bratom zosnulého manžela.
Milujúci manžel pridával na svoj Instagram nespočetné množstvo fotiek svojej manželky a detí.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram, YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk