Kalimu ide karta. Od roku 2008 takmer každoročne vydáva nový album, ktorý vždy zožne mimoriadny úspech. Ale hudba nie je to jediné, na čo sa v týchto dňoch obľúbený slovenský raper zameriava. Chystá sa na celkom novú úlohu!

„Nooo, pomaly sa to blíži, takže xbox odkladám a začínam pomaly trénovať“, napísal k svojmu najnovšiemu príspevku na sociálnej sieti raper. Tréning sa však netýka spevu ani športu. Kali sa totiž chystá na jednu z najdôležitejších úloh vo svojom živote.

kali

Len nedávno sme vám predstavili nadupaný duet „Nevolaj mi“, ktorý obľúbený slovenský raper z Petržalky Kali (35) naspieval so Simonou Hegerovou (22). Krátko nato ale prišli celkom iné starosti, ako prezentovanie svojej tvorby – hudobníkovi sa čoskoro narodí dcérka, a teda je navyšší čas sa na tento moment poriadne pripraviť. Ako každý starostlivý budúci otecko, ani Kali nenecháva nič na poslednú chvíľu (hoci veľa času mu už nezostáva) a v týchto dňoch sa púšťa do zháňania výbavičky.

Pre dcérku vybrali spolu s budúcou mamičkou Alickou krásne meno – Nella, pričom obaja budúci šťastní rodičia už rátajú posledné dni, dievčatko má prísť na svet v polke februára 2019.

Podľa reakcií pri fotke, ktorú Kali zverejnil na svojom instagramovom profile, s ním fanúšikovia zdieľajú nadšenie a vyzdvihujú „postoj hodný pyšného tatka“. Niektorí podnikavci mu dokonca ponúkajú celú výbavičku. Tento nákup si ale budúci otecko vychutná sám a ako píše – „všetko, čo Nelly s mamčou budú potrebovať“. Každopádne pohľad na Kaliho ako budúceho otecka je naozaj úžasný!

Pridávame sa ku gratuláciám fanúšikov a dievčatám prajeme hlavne veľa zdravia a tatovi dobrú ruku pri výbere kočíka!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Čo poviete, pristane mu to?

Kali

Foto: Instagram/kali_citaty, dezertkalimusic