Charizmatický spevák Enrique Iglesias láme ženské srdcia už dvadsať rokov a stále nie a nie prestať. Ak má okolo prsta obmotanú aj vás, tak už vieme, čo budete robiť dnes večer – rozhodovať sa, či pôjdete na jeho koncert. Áno, Enrique sa blíži do našich končín a vy si budete môcť tohto chrumkavého štyridsiatnika pozrieť naživo! Alebo žeby bolo už teraz rozhodnuté? :)

Jeden z najväčších chŕličov hitov súčasnosti ukončí svoje turné  Se* And Love Tour, ktoré, mimochodom, odštartoval 14. februára ešte v roku 2014, tromi koncertmi v metropolách našich susedov. 14. decembra zavíta do viedenskej Stadthalle, dva dni nato do Tauron Arene v Krakove a svoju šnúru ukončí 18. decembra v pražskej Tipsport Arene.

Ak by ste chceli ísť na koncert do Viedne, na vstupenky môžete striehnuť už od tejto stredy. Na pražský koncert budete potrebovať ešte chvíľku strpenia, ale nebojte, nie nadlho, len do piatku.:)

Enrique Iglesias – DUELE EL CORAZON ft. Wisin

Foto: 123hdwallpapers.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.