Obľúbená herečka Shannen Doherty (45) už približne rok statočne bojuje s rakovinou prsníka, ktorá obrátila jej život naruby. Aj keď ešte prednedávnom pridávala na svoje sociálne siete fotky a odkazy, z ktorých bolo cítiť smutné zmierenie sa s realitou, najnovšie zábery a vyjadrenia lekárov znejú viac ako povzbudivo.

Lawrence Piro je ošetrujúci onkológ herečky a pre všetkých jej fanúšikov má skvelé správy. Shannen sa blíži ku koncu chemoterapie a jej výhliadky do budúcnosti sú viaž než dobré. Podľa slov lekára zvláda “Brenda” liečbu výborne a nevylučuje, že by sa mohla v budúcnosti vrátiť dokonca aj na filmové plátna. V súčasnosti musí Shannen podstúpiť už len doplnkovú liečbu a mohla by sa tak čoskoro vrátiť do normálneho života.

There are many faces to cancer. This is one of them. Chemo Day With @kurtiswarienko by my side. August 10, 2016

A post shared by ShannenDoherty (@theshando) on

 

Aj keď sa s Brendou osud nemazná a počas boja s rakovinou prišla o prsník, ona vidí svoju chorobu celkom inak a odhaľuje svoju osobnú spoveď o tom, čo jej choroba dala: “Bola mi daná skutočne zaujímavá príležitosť, cítim sa požehnaná. Rakovina pre mňa nejakým divným spôsobom urobila úžasné veci. Dovolila mi byť viac mnou, byť viac v kontakte s tým, kým skutočne som. Byť osobu, ktorou som vždy bola, ale ktorá bola ukrytá pod množstvom iných vecí.”

 

Shannen si počas celej liečby nesmierne vážila podporu svojej rodiny, milujúceho manžela a aj im adresovala slová vďaky: “Moje manželstvo bolo vždy fantastické, ale teraz je ešte oveľa lepšie. Stojím tu, aby som podporila každého jedného človeka s rakovinou, ale aj aby som vyjadrila podporu manželom a rodinám, ktoré cez to musia rovnako prejsť. Pretože to nie je len o ľuďoch s rakovinou. Sú to aj ich rodiny, ktoré si tým všetkým musia prechádzať a je to naozaj ťažké,” priznáva otvorene obľúbená herečka.

 

Zdá sa tak, že pre Shannen by sa mohlo skončiť ťažké životné obdobie plné skúšok a po ukončení terapie by sa mohla vrátiť k spokojnému životu, rodine, milujúcemu manželovi a možno aj k natáčaniu. Držíme jej silno palce!

Zdroj: etonline.com | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.