Monika počas svojej prítomnosti na statku dokázala rimavskosobotským šarmom okúzliť hneď dvoch farmárov. Nečakané udalosti ako návrat chalúpkarov či vytvorenie párov tak brunetku postavili do situácie, kedy sa páni, prejavujúci jej náklonnosť, opäť stretli. Kto súboj o pozornosť dámy žijúcej v Grécku vyhral naposledy?

I keď Michal bol prvým súťažiacim, ktorý sa po týždni presunul zo statku do Chalúpky, diváci mohli postrehnúť, že oči mal len pre jednu dámu, a to Moniku. Odrezaný od ostatných farmárov skladal básne – tie chcel po svojom návrate mladík deve jeho srdca odprezentovať.

Začiatok tohto týždňa Evelyn odštartovala spárovaním farmárov, kde jednu z dvojíc vytvorili Monika a Henrik. Pozornému oku určite neuniklo, ako to medzi mešťanmi iskrí. Drzé narážky, detinské škriepky a hlavne pohľady môžu ľahko svedčiť o ich vzájomnej náklonnosti.

Podvečer sa Michal rozhodol využiť chvíľku s Monikou v kuchyni, aby ju mohol ohúriť veršami, ktoré v Chalúpke sám napísal. Keď tón svojho hlasu položil hlboko a nahodil tajomný výraz, brunetku dokázal veľmi ľahko rozrušiť príchod Henrika alias Aquamana.

,,Ježíš, Heňo! Už mi čítal ďalej. Ty si taký hlúpy. Na čo si prišiel dnuka?” vykríkla s úškrnom Monika na Poloboha, čo spustilo medzi mešťanmi milú šarvátku. Dokonca aj Michal postrehol, ako sa na seba Aquaman s rodáčkou z Rimavskej Soboty uškŕňajú a gauč im prenechal. Pekne rozbehnutú poetickú chvíľku sa tak striptérovi z Bratislavy podarilo prekaziť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, streamable.com