Muži sú schopní spraviť čokoľvek, len aby sa ženám zapáčili a ukázali sa im v tom najdokonalejšom svetle. Niekedy sú však ich „lichôtky“ až príliš prezieravé, no napriek tomu im niektoré, a najmä tie naivné ženy, na všetky naletia a iné berú tieto sladké rečičky s rezervou. Kam až sú muži schopní zájsť len preto, aby pobláznili ženské hlavy? 

Mal som veľa žien, ale žiadna nebola taká dokonalá ako ty!

Táto veta poteší snáď každú zástankyňu nežného pohlavia. Ale povedzme si úprimne, my ženy radšej uprednostňujeme pred rečami činy a muži majú čo robiť, aby svoju dokonalosť partnerke dokázali aj v realite. Inak sa jedná len o sladké slová, ktoré v návale eufórie a vzrušenia nie sme schopné triezvo vyhodnotiť a jednoducho im podľahneme.

Toto som nerobil so žiadnou inou!

Niekedy by nás muži najradšej presvedčili o tom, že práve my sme ich „prvou“. Avšak, to by sa istým spôsobom mohlo nepríjemné dotknúť ich mužského ega a na to si dajú sakra pozor! Prečo potom používajú takéto reči? Muž nie je povinný vám vymenovať všetky ženy, s ktorými spal, opisovať vám to, aké boli v posteli, to určite nie! Ale predstierať, že s vami práve objavil nové sexuálne praktiky alebo si konečne užil poriadny sex, tak to je trošku prehnané. Aspoň u drvivej väčšiny z nich.

mužažena

Nezáleží na vzhľade, mňa zaujíma charakter!

Toto tvrdenie je z polovice pravda, z druhej zas nie. Každý muž reaguje pudovo. To, že sa zamiluje práve do vás je úžasné, ale neznamená to, že žiadna iná žena sa mu od tejto chvíle už viac nebude páčiť. Pozor! To, že sa mu páči aj iná vôbec neznamená, že vás chce hneď podvádzať! Muži sa cítia nepríjemné, keď majú nahlas hovoriť o tom či sa im páči aj nejaká iná okrem vás alebo aký typ žien majú vlastne radi. Nechcú sa vás dotknúť a vonkoncom raniť, pretože veľmi dobre vedia, na aké hysterické harpie sa vieme z času na čas premeniť.

Nejde mi o sex….

Vždy hovoria to, čo chcete počuť! Keď sa spomenie táto fráza, hneď vám do mysle na-pochoduje otázka: „Vyzerám, že som hlúpa a neviem, že mu ide o sex?“ V skutočnosti muži vnímajú sex a vzťah v pomere 50 : 50. Sex je pre mužov dôležitejší, ako pre nás. Aj keď sa k tomu nikdy verejne nepriznajú, túžia ho mať viac a viac. Práve preto by sme sa nemali pozastavovať nad tým, ako ,,to“ vlastne myslia. Čo ak naozaj chce najskôr spoznať vás a až neskôr túži po sexe s vami? ;)

Foto: Facebook