Milo Kráľ (41) je charizmatický herec a slovenský se*symbol, ktorého si ženské publikum obľúbilo z množstva divadelných rolí, ako aj zo seriálu Búrlivé víno, kde si zahral úlohu krízového manažéra a záletníka Erika Haladu. Málokto však o ňom vie, že okrem hereckej dráhy sa venuje aj hudbe. Má vlastnú kapelu, v ktorej pôsobí ako spevák a hráč na klávesy. 

Pre projekt ,,Milo Kráľ Band“ sa here rozhodol na základe podnetu fanúšikov a hudobníkov. Rockový sound vytvoril Milo zo svojich skladieb, ktoré pôvodne použil v rôznych divadelných hrách. ,,Ja sa za nejakého speváka nepovažujem, spievam len tak ,,herecky“, takže u mňa je to skôr z núdze cnosť a rád svoje spevácke party v kapele prenechám niekomu schopnejšiemu,“ hovorí skromne Milo Kráľ.

B3

Komu teda prenecháva náročnejšie spevácke polohy?

Ak si myslíte, že ide o Barboru Švidraňovú (28), tipujete správne. Sympatická herečka, známa zo seriálov Panelák či Búrlivé víno, sa svojim speváckym talentom predviedla už dávnejšie v ,,Hlase Česko-Slovenska“ alebo v projekte ,,Tvoja tvár znie povedome“. Okrem hriešnej červenovlásky funguje s Milom v kapele aj hercov brat Radovan „Bady“ Kráľ. Spolu s Barborou spievajú duet ,,Sme k sebe zlí“, ktorý je, mimochodom, Milov najobľúbenejší. :)

Pikoška na záver

Kráľov sen vydať vlastné CD trval neskutočných 22 rokov! Viete, ako si na túto svoju životnú túžbu našetril? Euro k euru, cent k centu. Trpezlivý Milo odkladal každý svoj honorár z účinkovania v televíznych seriáloch. A CD-čko bolo zrazu na svete! Tešíme sa. :)

Milo Kráľ:

  • Znamenie: Rak
  • Hudobný vzor: Pink Floyd
  • Obľúbené jedlo: letné šaláty, káva

Barbora Švidraňová:

  • Znamenie: Býk
  • Hudobné vzory: Adele, Beyonce, Alicia Keys, Michael Jackson, Justin Timberlake, Queen
  • Hobby: pes, kino, šoférovanie, antigravity joga, priatelia

B1 B2

ma b

Foto: Facebook