Talentovaná speváčka Ewa Farna sa minulý týždeň stala novopečenou maminou, keď milujúcemu manželovi porodila synčeka Artuša. Hoci česká kráska s poľskými koreňmi v týchto dňoch fanúšikov prosí o rešpektovanie súkromia, jedna zaujímavá informácia predsa len na svetlo sveta prenikla!

Pritom vôbec nejde o žiadnu maličkosť – tmavovláska totiž pri príležitosti narodenia dieťatka dostala od partnera poriadne drahý dar. Hudobník Martin Chobot si totiž speváčku váži až natoľko, že sa ju za pôrod rozhodol odmeniť majetkom v hodnote niekoľkých miliónov českých korún.

ewa farna

Podľa informácií denníka Sedmička získala bývalá porotkyňa šou SuperStar polovicu luxusného bytu v Dejviciach, ktorý Chobot v minulosti kúpil za 7 250 000 českých korún (približne 282 915,79 eur). Mladá kráska sa tak presne v deň príchodu synčeka na svet tešila hneď z dvoch úžasných noviniek.

Šťastný otecko malého anjelika tento krok učinil z vlastného uváženia, pričom zároveň uhradil všetky potrebné poplatky spojené s prevodom podielu vlastníctva – polovica drahej nehnuteľnosti tak oficiálne prešla ako dar do rúk Ewy Farnej. Takýto nádherný dôkaz lásky by pri príležitosti narodenia bábätka určite neodmietla žiadna mamina.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ewa Farna

Zdroj: Sedmicka.cz | Foto: Instagram/ewa_farna93