Pre najstaršiu dcéru Richarda Hiltona (vnuk zakladateľa Hilton impéria) bol život gombičkou už od narodenia. Odjakživa žila obklopená luxusom a jej meno sa dostalo do povedomia ľudí hlavne vďaka reality show „Jednoduchý život“, po ktorej nasledoval únik jej pikantnej se* nahrávky. Paris Hilton to ľudsky masívne potupilo, no zo zlého napokon vzišlo aj niečo dobré a jej popularita začala rásť ešte viac.

 

Najmilšie doplnky

Slávnu dedičku hotelového impéria je málokedy vidieť bez obľúbeného doplnku – kabelkového psíka. Je paničkou rovno niekoľkých mini miláčikov, ktorí si pri nej žijú lepšie ako bežní ľudia. S ich prepychovým bývaním sa chválila už minulý rok, no zažiadalo si to oprášiť zašlú slávu a oživiť vtedajší boom. Na Twitteri sa pochválila s domčekom postaveným špeciálne pre štvornohé stvorenia a znova tak plní titulky popredných magazínov. Z interiéru ,,psej búdy” padne sánka aj vám!

Paris Hilton znovu ukazuje vilu jej psov

25. augusta 2017 blondínka napísala: „Moji psíkovia žijú v dvojposchodovej psej vile s klimatizáciou, zateplením, dizajnérskym nábytkom aj lustrom. Milujem to.“ Paris neváhala a svetu zároveň ukázala aj niekoľko fotiek v ich príbytku a ľudia na svoje reakcie nenechali dlho čakať ani tentoraz:

„Chcela by som to nenávidieť, ale je to úžasné.“

„Prečo má ten pes lepší život ako ja?“

„Toto je luxus, ktorý si zaslúži každý psík.“ S tým úplne súhlasíme. :)

 

 

Paris Hilton znovu ukazuje vilu jej psov

Paris Hilton znovu ukazuje vilu jej psov

Paris Hilton znovu ukazuje vilu jej psov

Zdroj: her.ie | Foto: Instagram, Twitter