Vždy dobre naladený, vysmiaty a slnkom ošľahaný taliansky miliardár Gianluca Vacchi oslávil 50 rokov. Do povedomia ľudí sa dostal predovšetkým tanečnými videami so svojou, dnes už expriateľkou Giorgiou Gabriele, ktorú momentálne nahradila nová kočka.  

Sympatický miliardár sa stal vďaka dedičskému konaniu majiteľom firmy na výrobu strojov, a preto sa dnes môže venovať tomu, čo najviac miluje, a teda móde, hudbe a ženám. Gianluca však momentálne prepadol novému koníčku a popri tancovaniu na jachte sa stal aj DJ-om, ktorý je vyhľadávaný v mnohých kluboch pre zbohatlíkov. Pri tomto spôsobe života mu zostávalo len veľmi málo času na jeho bývalú priateľku, ktorá však ako dôvod rozchodu uviedla, že ju vzťah vyčerpával a nemala čas na svoju prácu módnej návrhárky.

Ako sa však zdá Gianluca za svojou láskou dlho nesmútil a po jeho boku sa začala objavovať nová kráska, ktorou je Ariadna Gutierrez (23). Napriek tomu, že na miliardára čaká v zástupe ďalších xy slečien, on si momentálne vybral nádhernú herečku, modelku, kráľovnú krásy Columbie z roku 2014, a dokonca prvú Vicemiss Universe 2015.

Gianluca s Ariadnou počas oslavy

Štýlový darček, ktorý by potešil snáď každú z nás!

Foto: Instagram, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.