Obľúbená Disney hviezdička Miley Cyrus už dávno nie je tá sladká Hannah Montana, ktorá si svojim rozkošným úsmevom a blonďavými vlasmi dokázala získať tisíce divákov. Miley prešla mnohými zmenami, z ktorých niektoré jej fanúšikmi doslova otriasli.

Určite si spomínate na rebelské obdobie mladej Cyrus, kedy sa viac vyzlečená ako oblečená ukazovala na pódiu a svojimi vulgárnymi gestami a správaním šokovala mnohých ľudí. Toto pubertálne rebelčenie je už, našťastie, ďaleko za ňou, no vlna kritiky zo strany jej sledovateľov stále pretrváva. Mnohí sa na margo jej správania vyjadrili, že chcú späť “starú Miley”, pretože táto nová už nie je to, čo bývala.

,,Ale kto je stará Miley? Ja som predsa tu,” reaguje na ich príspevky speváčka. Miley priznala, že nie všetky jej rozhodnutia boli správne a veľakrát urobila niečo, na čo nie je pyšná. Svoje rozhodnutia však neľutuje. ,,Myslím, že teraz som už veľmi vzdialená tejto osobe. Chcem len, aby ľudia vedeli, že aj to ma vyformovalo a pomohlo mi to stať sa tým, kým som,” dodáva.

“Nečudujem sa, že ľudia strácajú správnu cestu a potláčajú, kým naozaj sú, pretože majú okolo seba ľudí, ktorí im hovoria, akí majú byť a čo z nich raz bude. Nenechajte si ani vy od druhých diktovať, kto ste a aká by ste mali byť,” zakončuje svoje vyjadrenie. Jej slová obsahujú obrovskú múdrosť- nikdy sa nenechajte od druhých zmiasť a nedovoľte im, aby vám diktovali život. Aj zlé rozhodnutia sú totiž vašou súčasťou a formujú to, kým ste!

Miley Cyrus – Malibu

Foto/Video: Facebook, YouTube, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.