Tajomná snímka, ktorou sa popýšil otec slávnej speváčky a herečky Miley Cyrus, country hudobník Billy Ray Cyrus, vyvolala obrovský rozruch. Je pravým dôkazom tajného sobáša Miley Cyrus a jej snúbenca Liama Hemswortha?

Odkedy sa mladá speváčka vzdala svojho výstredného života, už nie je tak často stredobodom pozornosti. Začiatkom tohto roka sa začalo pošuškávať, že potajomky vstúpila do stavu manželského so svojim fešným snúbencom Liamom, no celá verejnosť sa zatiaľ nedočkala skutočnej pravdy.

O ďalšie špekulácie sa tentokrát postaral jej rovnako slávny otec Billy Ray Cyrus. Ten totižto na svojom Instagrame zverejnil záhadnú snímku svojej 24-ročnej dcéry a k nej pridal ešte tajuplnejšie slová. Idol mnohých mladých dievčat je na nej zachytený s úprimným úsmevom na tvári a na sebe má biele obyčajné, no romantické šaty. Hrdý otec sa na margo toho vyjadril, že najšťastnejšou osobou je vtedy, keď je aj samotná Miley šťastná.

Zhotovená fotografia v momente vyvolala rozruch a fanúšikovia sa rozdelili do dvoch táborov. Jedna strana vsádza na to, že si herec so speváčkou vymenili manželské sľuby počas posledného dňa v roku a druhá strana je opačného názoru. Skutočnú pravdu však vedia zatiaľ len oni a ich najbližší, a preto ich fanúšikovia môžu len tipovať, ako to naozaj je.

Čo myslíte, je z Miley už vydatá pani?

Loading ... Loading ...

Foto: Instagram