V októbrovom vydaní magazínu Elle sa diali veľké veci. Nielenže sa Miley Cyrus objavila na titulke v bielej čipke (buď sa pripravuje alebo prišla rovno z utajovanej svadby), ale tiež prezradila, prečo sa už nikdy nechce objaviť na červenom koberci a prečo nepoužíva Snapchat. 

Či už ste fanynkou tejto svojskej hviezdičky alebo nie, musíte uznať, že grácia jej nikdy nechýbala. Vždy vedela, ako zaujať a vo vodách šoubiznisu pláva už od útleho detstva.
Určite vám prednedávnom neušla informácia, že Miley sa nezúčastnila augustového slávnostného odovzdávania cien MTV VMA 2016. Nebola to však náhoda, speváčka všetko objasnila v najnovšom rozhovore pre magazín Elle.

 

,,Pred rokom som musela urobiť premiéru a už nikdy nevkročím na červený koberec. Prečo, keď ľudia hladujú, ja som na koberci, ktorý je červený? Lebo som dôležitá? Lebo som slávna? To nie je môj štýl. Je to paródia, je to ako Zoolander,” objasnila a dodala, že v budúcnosti sa neplánuje zúčastniť žiadnych podobných podujatí.

Rovnako odmieta používanie aplikácie Snapchat len preto, že je to momentálne IN.
,,Nie, nie som na Snapchate, nechcem byť. Neviem, ako ho používať. Mám pocit, že budem ako stará dáma, ktorá je pozadu, lebo s tým nedržím krok. Dnes ráno Liam vstal a snažil sa ísť do autoumyvárky, lebo tam bol, ako tomu hovoríte? Poké-spot. Povedal, že ich musí nájsť a všetkých pochytať. Aaaa!”

F💖CK YEAH taking over @elleusa Instagram! Check em out to get exclusivezzzz ✌️

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

Miley je teda definitívne rozhodnutá a ako sama tvrdí, je to dostatočne dobrý dôvod na to, aby vynechala nóbl akcie. Aj keď je pravda, že nám jej outfity a občasné grimasy budú skutočne chýbať. Pripomeňme si teda jej najlepšie módne kreácie z červeného koberca.

2006

august-2006

2008

2008

2009

2009

2010

2010

2011

2011

2012

2012

2013

2013

2015

2014

2015

2015

Foto: Instagram, Twitter, Tumblr

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)