Tak toto je poriadne veľký šok pre všetkých fanúšikov známej americkej speváčky a herečky. Vyzerá to tak, že Miley Cyrus sa čoskoro stane mamou. Otcom by nemal byť nik iný, než súčasný priateľ Liam Hemsworth. Dvojica však prekvapila celý svet aj ďalším neočakavaným krokom.

Áno, čítate dobre. Miley Cyrus je údajne s priateľom Liamom Hemsworthom tehotná. Ba čo viac, podľa informácií médií má zaľúbený pár za sebou už aj svadbu! Americká speváčka a sexy herec si vraj povedali svoje veľké áno v najväčšej tajnosti. Na svadbu, ktorá sa konala v ich spoločnej vile v Malibu, pozvali len najbližšiu rodinu a pár priateľov. „Na svadbe nemali žiadne špeciálne pochúťky, hlavné jedlo si objednali z neďalekej gréckej reštaurácie,“ prezradil pre portál Hollywood life zdroj blízky dvojici. Iniciátorom tohto kroku bol údajne samotný Liam, ktorý chcel ich vzťahu dodať oficiálny status. Ako ďalej uvádza Hollywood life, tehotenstvo nebolo v žiadnom prípade plánované, no ako to už v živote býva, obaja sa na ich spoločné dieťatko neskutočne tešia.

Miley and Liam in L.A || 😍 babys #miam #mileyandliam

A post shared by miley & liam 😍 (@perfectmiam) on

 

Dvojica sa spoznala ešte v roku 2009 pri natáčaní snímky „Posledná pieseň“, kde ich priateľstvo prerástlo do veľkej lásky. Svoj vzťah však ukončili o štyri roky neskôr, opäť si k sebe našli cestu na konci minulého roka. Odvtedy sa celebritný pár stráni pozornosti médií a vychutná si vzájomnú prítomnosť väčšinou v súkromí a okruhu najbližších. Médiá začali dokonca pred pár mesiacmi špekulovať o pripravovanej svadbe, ktorá sa mala konať na konci tohto roka. Tak sa zdá, že dvojica nakoniec predbehla aj najdivokejšie dohady!

Miley and Liam out in Malibu.|| Miley looks like a baby 😍 #miam #mileyandliam

A post shared by miley & liam 😍 (@perfectmiam) on

 

 

Miley and Liam in New york || OMFG 😍😍😍 #miam #mileyandliam

A post shared by miley & liam 😍 (@perfectmiam) on

Foto: 7-themes.com, Instagram | Zdroj: Hollywoodlife.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Katarina J.
Číta Murakamiho, počúva Morriconeho. Miluje kultúru, online marketing. A hlavne svojho psa.