Ak aspoň trocha plávate vo vodách zahraničného šoubiznisu, určite vám je známe, že Miley Cyrus a Liam Hemsworth tvoria pár. Speváčka, a momentálne aj porotkyňa v súťaži “The Voice”, sa objavila v šou Ellen DeGeneres a prvýkrát oficiálne priznala, že je skutočne zasnúbená!

Špekulácie okolo zásnub búrliváčky Miley Cyrus a fešného Liama Hemswortha trvajú už nejaký ten piatok. Dokonca sa povrávalo, že speváčka je tehotná a svadbu s hercom už dávno mala. Nič z toho sa však nepotvrdilo. Z Miley by už pravdepodobne nevesta bola, pretože Liam ju o ruku požiadal už v roku 2012, predtým, než sa rozišli.

Komička Ellen DeGeneres vyriešila niekoľkomesačnú záhadu ihneď. Speváčky sa priamo spýtala, či prsteň, ktorý nosí, je prsteň z roku 2012. ,,Existujú fotky, kde sa veľká pozornosť upriamuje práve na tvoj zásnubný prsteň. Máš ho na sebe teraz?” vyzvedá pohotová moderátorka. ,,Áno, mám,” s úsmevom odpovedá Miley.

Vysvetlila tiež, prečo ho nenosí stále. ,,Je to vlastne veľmi zvláštne, pretože ja vôbec šperky nenosím. Väčšina mojej bižutérie je vyrobená z gumových medvedíkov a cukrovej vaty. Avšak jeho prsteň nosím preto, že ho milujem,” priznala Miley. Celý rozhovor o zásnubách si môžete pozrieť vo videu. Čo myslíte? Bola by z nej pekná nevesta aj s gumenými medvedíkmi? :)

Foto: Twitter, giphy.com | Video: ellentube.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.