Najškandalóznejšia hviezda roku 2015 pomaly krotne a počas dňa otcov potešila všetkých svojich fanúšikov. Miley Cyrus totiž na sociálnej sieti zdieľala fotografiu, kde hrdo nesie meno svojho snúbenca a potvrdila tým všetky špekulácie o ich obnovenom vzťahu. No nie je rozkošná? :)

Miley Cyrus publikovala na Instagrame fotografiu, na ktorej má oblečený dres s menom jej vyvoleného partnera Liama Hemswortha. Krásna speváčka si urobila selfie a v odraze zrkadla je jasne vidieť, za aký tím kope. Aj keď sa momentálne jeden z najkrajších celebritných párov absolútne vyhýba akejkoľvek medializácií, prednedávnom sa objavili informácie o ich plánovanej svadbe. Nuž, uvidíme, čím nás títo holúbkovia prekvapia najbližšie. :)

😻😻😻

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

 

They both look so good though #miam #mileyliam #mileycyrus #liamhemsworth #otp #parents #mom #dad #vacation #airport #couple

A post shared by • robyn fenty • (@antishomegirl) on

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)