Počas uplynulého víkendu sa konala charitatívna aukcia pre komunitu LGBT, ktorú podporila aj jedna z najškandalóznejších hviezdičiek súčasnosti, Miley Cyrus.

Takmer večne polonahá speváčka Miley Cyrus sa zúčastnila charitatívnej aukcie, na ktorej sa jej podarilo predať biely klavír za neuveriteľných 50 000 $! Kým skladateľka Linda Perry ponúkala podpísaný hudobný nástroj dražiteľom, Miley dostala bizarný nápad, celý klavír oblízať. Čuduj sa svete, zabralo to. Kým na Slovensku by odniesli speváčku vo zvieracej kazajke na psychiatriu, prípadne by miestnosť všetci znechutene opustili, v Amerike sa jej podarilo zvýšiť cenu predaja a klavír bol vydražený za naozaj neočakávanú sumu.

Okrem predmetnej aukcie podporuje Miley Cyrus lesbičky a gayov aj prostredníctvom nadácie ,,Happy Hippie”. Možno je lacná a oplzlá, ale aspoň pomáha. :)

Video: Youtube | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)