Časy, kedy Miley Cyrus nosila krásne dlhé vlasy, odišli zrejme spolu so šialenstvom okolo seriálu Hannah Montana, kde hrala hlavnú hrdinku. Za posledné roky sme totiž na speváčkinej hlave mohli vidieť naozaj čokoľvek. Posledný výstrelok je však, ako sa hovorí, strop!

V auguste tomu bude rok, čo sa Miley Cyrus rozhodla vymeniť dnes už exmanžela Liama Hemswortha za lezbický románik s Kaitlynn Carter. Ten jej však tiež dlho nevydžal – krátko po rozchode s príťažlivou plavovláskou sa svetoznáma hviezdička dala dokopy so svojím dlhoročným kamarátom, austrálskym spevákom Codym Simpsonom.

S príchodom nového partnera prišla na rad aj zmena imidžu, čo v takýchto situáciách vôbec nie je neobvyklým javom. Obľúbená hudobníčka tak po Silvestri prekvapila účesom, siahajúcim mierne nad plecia. Takáto dĺžka sa ale zrejme Miley stále málila.

Nakoľko majú kadernícke salóny v Amerike ešte červenú, 27-ročná blondínka požiadala o pomoc vlastnú mamu Tish, ktorá sa podľa inštrukcií celebritnej hairstylistky Sally Hershberger snažila naplniť dcérine predstavy. Kontroverznej speváčke následne vznikol na hlave účes, pripomínajúci strapaté kura. No keďže Miley miluje výstrelky, s takouto nešťastnou korunou krásy, s akou by vyšla do ulíc len máloktorá z nás, je rozhodne spokojná.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagam/mileycyrus, Twitter