Pred niekoľkými dňami obletela všetky médiá šokujúca správa o konci vzťahu jedného z najkrajších párov svetového šoubiznisu. Kým ale fanúšikovia Miley Cyrus a Liama Hemswortha dúfali, že ide len o krízu, situácia sa vyvŕbila úplne inak.

Liam Hemsworth a Miley Cyrus sa zaláskovali v roku 2009, odkedy si prešli naozaj rôznymi etapami. Koncom minulého roka sa však zdalo, že sú všetky ich rozchody a návraty zažehnané, nakoľko si dvojica povedala svoje áno. Manželský zväzok ale populárnemu páriku nevydržal ani 12 mesiacov.

Miley Cyrus

Po tom, ako prednedávnom dvojica oznámila rozchod, si zrejme väčšina myslela, že ide len o ďalšie krátkodobé odlúčenie. Opak je však pravdou. 21. augusta Liam podal v tajnosti žiadosť o rozvod, z čoho vraj jeho expartnerka ostala úplne šokovaná a nahnevaná. Austrálsky herec uviedol ako dôvod nezlučiteľnosť ich pováh.

To, čo malo 29-ročného krásavca priviesť k radikálnemu kroku, akým je rozvod, bolo Mileyine správanie krátko po tom, ako išli od seba – speváčka “smútok” zažehnávala v náručí “kamarátky” Kaitlynn Carter, s ktorou nielen žúrovala, ale si i vymieňala nežnôstky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Miley Cyrus

Zdroj: edition.cnn.com | Foto: YouTube