Za siedmimi horami a siedmimi dolami, v ďalekej americkej zemi, kde sa piesok lial a voda sypala, vytŕčala svoje nežné ženské lono jedna šikovná mladá dáma, až pokým sa do jej života znova nevrátil pohľadný princ. A teraz vážne. :) Speváčka a textárka Miley Cyrus už veľakrát ukázala, ako veľmi miluje Liama Hemswortha. To, čo však spravila teraz, je len ďalším dôkazom toho, že ho dokonale pozná a je preňho schopná urobiť čokoľvek. 

Odkedy zaľúbenci znova obnovili svoj vzťah, láska medzi nimi by sa dala doslova krájať.
23-ročná speváčka opäť vymyslela niečo originálne a navštívila svojho dobrého priateľa, tatéra menom Doctor Woo. A tak namiesto srdiečok a prázdnych vyznaní zdobí jej pravú ruku nové tetovanie – miniatúrna austrálska pochúťka menom ,,Vegemite“. V tomto prípade totiž ide o obľúbené jedlo jej miláčika. Liam vo viacerých rozhovoroch priznal, že nič nechutí lepšie ako čerstvý toast, natretý touto vitamínovou bombou. Tmavá nátierka je vyrobená z pivných kvasníc zmiešaných s výťažkom z cibule a zeleru. Obsahuje vysoké množstvo viacerých druhov vitamínu B a nenájdete v nej žiadny tuk, cukor ani živočíšne produkty. Preto je veľmi obľúbená u vegetariánov a vegánov.

 

Miley a Liam spolu začali randiť ešte v roku 2009, počas natáčania filmu ,,Posledná pieseň“.
O tri roky neskôr sa zasnúbili, no nevzali sa. Po ich rozchode už nikto neveril, že k sebe opäť nájdu cestu, avšak v roku 2015 sa potvrdili klebety o ich tajných stretnutiach. Momentálne plánujú svadbu na austrálskom pobreží a možno do slávnostného menu zaradia aj chrumkavé toasty s netradičnou lahôdkou.

 

 

Foto: YouTube, Instagram, img06.deviantart.net