Princezná škandálov je späť! Keď si fanúšikovia Miley Cyrus mysleli, že sa známa hviezdička po boku Liama Hemswortha vpratala do kože, nikto zrejme ani netušil, že ich manželstvu krátko po svadbe odzvoní a speváčka sa opäť vráti na zlé chodníčky. Najnovšie tak Miley šokuje novým románikom.

Z rozchodu Miley Cyrus s manželom Liamom Hemsworthom, s ktorým s prestávkam tvorili pár desať rokov, ostali v šoku nielen fanúšikovia prominentnej dvojice, ale aj samotný Liam. O to viac, keď zistil, že ho jeho milovaná polovička vymenila za Kaitlynn Carter. Ani ona však populárnej speváčke nestačila – ako sa Miley vyjadrila, ich vzťah bol vraj príliš intenzívny, podobne, ako to bolo v prípade Liama, ďalej v ňom preto pokračovať nechcela.

Netrvalo dlho a 26-ročná Disney hviezda bola prichytená s ďalšou svojou obeťou – po Kaitlynn prišiel na rad opäť muž! Všetci, ktorí však dúfali, že sa Američanka spamätá a uprosí fešného Autrálčana o odpustenie, budú sklamaní. Napriek tomu, že si Miley na verejnosti vymieňala bozky s autrálskym krásavcom – Liam to nebol!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vyzerá to tak, že priateľstvo prerástlo v niečo viac! Kontroverzná umelkyňa sa totiž najnovšie schádza so svojím dlhoročným kamarátom Codym Simpsonom, ktorý jej robil bútľavú vŕbu počas jej doterajších vzťahov. Miley sa so známym hudobníkom vôbec neskrýva a okrem videa, na ktorom si vymieňajú bozky, sa už spoločnou fotografiou pochválil aj príťažlivý blondiačik.

Cody Simpson

Zdroj: Tmz.com | Foto: Instagram/codysimpson, mileycyrus, YouTube