Hovorilo sa o tom, fanúšikovia v to verili a dnes je to realitou. Americká hviezda Miley Cyrus a herec Liam Hemsworth konečne prelomili polemiky o ich vzťahu. Práve dnes speváčka publikovala na svojej fanpage fotografiu, na ktorej je relaxujúci Liam v spoločnosti ich fenky Dory. 

Večne sladká Hannah Montana sa po rozchode s fešným hercom Liamom Hemsworthom akoby odtrhla z reťaze a jej obscénne správanie doslova iritovalo všetkých jej fanúšikov. Keď sa však na prelome roka 2016 opäť dali dokopy, každý s napätím očakával, ako sa celá romanca vyvinie. Do Silvestra pridávala speváčka na svoj Instagram niekoľko primitívnych fotografií denne, no odkedy opäť tvorí pár s hercom, akoby ,,uťalo”. Miley ostala krotká a príspevkov publikuje na sociálnych sieťach minimum. Napriek tomu, že sa v súčasnosti sympatická dvojica absolútne vyhýba mediálnemu dianiu a bleskom fotoaparátov, speváčka dnes opäť ďalším krokom potvrdila ich znovuobnovený vzťah, keď uverejnila snímku fešného herca s rozkošnou fenkou Dorou. Liam na nej odpočíva, tvár si kryje okuliarmi a je oblečený do trička z kolekcie, ktorá podporuje LGTB nadáciu ,,Happy Hippie Foundation”.

So much love in one pic…. 🌹❤️😻 get ur happy hippie teeeee hereeeee http://miley.lk/HappyHippieMerch

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

V tomto prípade ide o prvú fotografiu s Liamom, ktorú zverejnila speváčka od ich opätovného spojenia a medzi fanúšikmi vyvolala doslova ošiaľ. Len za prvú hodinu na Instagrame získala neuveriteľných 250 000 likov! Nuž, ako sa zdá, celý svet sa teší, že si k sebe pár opäť našiel cestu. :)

😻😻😻

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

 

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

 

Foto: 7-themes.com, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)