Po tom, ako sa len prednedávnom vrátila detská hviezda Miley Cyrus späť na hudobnú scénu ako vymenená, jej fanúšikovia ostali šťastím bez seba. Snúbenica hollywoodskeho herca Liama Hemswortha sa po obnovení ich vzťahu rozhodla venovať najmä sebe, zvieratám, joge, a ako priznala v šou Jimmyho Fallona, absolútne obmedzila drogy, ktorých užívanie v minulosti prezentovala bez akýchkoľvek problémov.

Hviezda seriálu Hannah Montana a aktuálna porotkyňa americkej šou ,,The Voice”, ktorej najnovší singel ,,Malibu” sa teší mimoriadnej priazni, je späť. Ako Miley priznala v obľúbenej šou Jimmyho Fallona, momentálne pracuje na novom albume, ktorý ju dokonca prinútil vzdať sa fajčenia mäkkých drog. “Sedieť tu a hovoriť jasne o tom, čo robím, je pre mňa veľmi dôležité. Hovorím to všade, ale zbožňujem pracovať na tomto albume, lebo práve tento je pre mňa najdôležitejší zo všetkých doteraz,” uviedla speváčka. Spomenula tiež, že sa momentálne cíti naozaj skvele: “Síce pokojne nevyzerám, ale toto je pre mňa pokoj. Cítim sa pokojne a zmierene.”

Miley tiež priznala, že fajčila neskutočné množstvo trávy, pričom len sedela doma, jedla a trávila čas so svojimi domácimi miláčikmi. “Okrem toho som mávala nočnú moru, že som umrela počas rozhovoru pre SNL – proste som sa tak dofajčila, že som umrela.”

 

Celé video s vyjadrením, ku ktorému si môžete nastaviť titulky:

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ivana G
Niekedy je milá, inokedy sarkastická, no zaručene vždy usmiata a ukecaná. Ivana si rada robí srandu zo všetkého (hlavne zo seba) a rada trávi čas s rovnako "chytenými" ľuďmi.