Je to akoby zo zlého sna. Celý svet sa momentálne spamätáva z príšerného útoku, ktorý sa odohral na koncerte úspešnej speváčky Ariany Grande, pri ktorom zahynulo 22 ľudí a ďalších 50 utrpelo vážne zranenia. Mnoho umelcov zo šoubiznisu vyjadrilo ľútosť nad ohavnou udalosťou a rodinám, ale aj zlomenej speváčke posielajú veľkú podporu.

Pohľad na zlomenú speváčku Arianu Grande trhá v týchto dňoch jej fanúšikom i priateľom srdcia. Vždy usmiata a dobre naladená hudobníčka sa psychicky zrútila a v prvých momentoch po incidente chcela ukončiť svoju kariéru: ,,Zlomená. Z hĺbky môjho srdca, je mi to tak ľúto. Nemám slov..,” napísala na sociálnej sieti Facebook.

Ariana, ktorá má v radoch umelcov mnoho priateľov, dostáva podporu z každej strany, no sama sa cíti zlomená. Jedna z jej priateliek, kedysi kontroverzná hviezda Miley Cyrus, nezostala voči celej udalosti chladná a priamo vo finále speváckej súťaže ,,The Voice 2017″ jej venovala svoj najnovší singel Malibu. Malé, no predsa len veľké gesto pre niekoho, kto sa cíti byť zodpovedný za smrť mladých ľudí. Ari, cítime s tebou!

Miley Cyrus a Ariana Grande

Miley Cyrus vo finále šou Voice 2017

Foto: Twitter, Facebook | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)