V stredu sa dočkala svojej premiéry novinka Šťastný nový rok, na ktorú sa tešili najmä fanúšičky seriálu Milenky. Na slávnostnej udalosti, samozrejme, nemohli chýbať ani hlavné protagonistky, pričom vybrať spomedzi prítomných dám tú naj, by bolo naozaj viac než ťažké. Všetky totiž vyzerali doslova ako hollywoodske hviezdy!

Dlho očakávaná romantická komédia, odohrávajúca sa v čase najkrajších dní v roku v prostredí Vysokých Tatier, má za sebou veľkolepú premiéru, a to v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall. Šťastný nový rok od režiséra Jakuba Kronera prišli uviesť do života aj hlavné hrdinky, ktoré zažiarili v tematických farbách Vianoc.

Gabika Marcinková, Táňa Pauhofová, Zuzana Norisová, Antónia Líšková a herecká legenda Emília Vášáryová zvolili dlhé pompézny róby, v ktorých nechali vyniknúť svoje ladné krivky. Kým Gabika odhalila ukážkový dekolt, Zuzka či Táňa zase predviedli štíhle nôžky. Všetky prítomné krásky navyše svoje šaty doplnili slávnostnými make-upmi a účesmi.

Pre verejnosť bude film prístupný od 5. decembra, avšak už teraz vieme, že sa bude rozhodne na čo pozerať. „Je to komédia plná absurdných a vtipných momentov a pred Vianocami, a v dnešnej tak trochu pochmúrnej dobe, je to presne niečo, čo ako ľudia potrebujeme. Sama som sa na premiéru veľmi tešila,” v rozhovore uviedla Zuzana Norisová.

Čo je ale naozaj veľmi pekné, známu seriálovú štvoricu nespájajú len kolegiálne vzťahy. „Toto spojenie už vzniklo na seriáli Milenky a práve to, ako sa máme veľmi rady je ten hlavný dôvod, prečo sme chceli znovu byť takto spolu, a aj preto to bolo celé také rozprávkové,” zaspomínala si na natáčanie Táňa Pauhofová. Viac o filme Šťastný nový rok si môžete prečítať — TU —

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Norisová

Táňa Pauhofová

Gabika Marcinková

Antónia Líšková

Emília Vášáryová

Anna Kaděrávková

Karolína Tkáčová

Adriana Kronerová

Zdroj: Be Well Media | Foto: Peter Frolo