Pred časom na povrch vyplávala nevera českého MMA zápasníka Karlosa Vémolu, vďaka čomu jeho manželka so slovenskými koreňmi Lela Ceterová na sociálnych sieťach avizovala rozchod. List s menami mileniek potetovaného muža nepretržite narastá, no jedno z nich už dlhšiu dobu vyčnieva z radu. Zdenka Černá sa najnovšie urazila za slová, ktoré o nej Terminátor povedal na obrazovkách, a tak vrátila úder šokujúcim opisom z ich spálne. 

Karlos Vémola prijal pozvanie do Show Jana Krausa, kde si známy český moderátor nenechal ujsť možnosť otvoriť bulvárnu tému ohľadom jeho rozchodu s manželkou a dlhého zoznamu mileniek. Tam Terminátor poprel, žeby dámy, hlásajúce sa k jeho posteli, niekedy videl a dokonca zatajil aj Zdenku Černú, ktorá sa na sociálnych sieťach pýšila fotografiou z jeho kúpeľne.

Slová o tom, že Zdena oproti jeho manželke vyzerá ako metla, blondínku so silikónami urazili natoľko, že sa rozhodla kontaktovať portál Expers.cz, aby opísala pikantné tajomstvá s*xuálneho života s Karlosom. ,,Permanentne klame a popiera náš vzťah na verejnosti. Inak má aj dobre stránky. K ženám sa chová ako k princeznám. Je pozorný, trpezlivý a vie ženu rozmaznávať,” prezradila fitnesska na úvod, načo však pritvrdila.

,,Tam dole je síce dostatočne vybavený, ale ako milenec je skôr priemerný. V posteli si moc záležať nedáva, s*x trvá pár minút a strieda len dve základné polohy. Rád to robí v bazéne, vonku, na kuchynskej linke a pred zrakom psa Beasta.” Okrem doslova šokujúceho odhalenia, že si Karlos potrpí aj na prítomnosť zvieraťa, Zdena alias Lulu taktiež prezradila, že sa žien na intímnych partiách nedotýka. Či sú jej slová pravdivé alebo ide len o škaredú pomstu, zatiaľ nevedno.

Zdroj: Expres.cz | Foto: Instagram/lulublonde_official/karlos_terminator_vemola