V každej krajine je bežné, že vysoko postavený štátny úradník často navštevuje rôzne televízne programy, aby sa priblížil ľuďom. Náš premiér sa stal nedávno vzácnym hosťom relácie Na telo, v rámci čoho neobišiel ani markizácku maskérňu. Tam zanechal takýto odkaz!

Igora Matoviča sme pred pár dňami mohli vidieť v relácii Na telo, pred ktorou musel absolvovať návštevu maskérne. Práve dámam, starajúcim sa o vizáž televíznych hviezd, zanechal odkaz – ten znovu rozdelil republiku na dva tábory.

„Tie tety v Markíze v maskérni sú vždy také milé, že som im tam rúžom odkaz zanechal,“ uviedol premiér na sociálnej sieti. Je naozaj milé, že predseda vlády myslí aj na ženy, ktoré ho upravili na natáčanie, ale je primerané, aby po sebe zanechával takéto značky? „Dúfam, že ma nezabijú, keď to nájdu,“ dodal na záver.

Premiér Slovenskej republiky

Príjemné gesto premiéra príde sympatické mnohým jeho fanúšičkám. „Bez obáv, Igor predsa poteší každú milú ženskú dušu.” „Krásne a milé gesto. Lepšie ako autogram. Mne srdiečko na zrkadle ešte nikto nenechal,” niektoré začínajú aj závidieť, pričom viacerí vzali symbol na zrkadle s humorom „Iba upratovačka sa veľmi poteší,” alebo „Ak to bol drahý rúž, tak amen tma,”, „Chuderky maskérky, navyše robotu im treba robiť,” znejú ďalšie reakcie pri Matovičovej snímke.

Premiérov príspevok sa ale znova nezaobišiel bez toho, aby sa ozvala aj protistrana. „Infantilný, ako vždy!” Taktiež sa objavili i silné vulgarizmy – čo časť publika pobúrilo, je však otázne. „Matovič, choď do p***! Klamár, zlodej a podvodník! Hnus, otras, fuj, k*****, Matovič!”. 

Podstatné je, že oslovené dámy naozaj potešil „Aj ja pozdravujem! Milé od Vás! Teším sa na budúce!” odkázala premiérovi jedna z maskérok, ktorým bolo srdiečko na zrkadle určené.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Igor Matovič nakreslil na zrkadlo srdiečko

Komentáre k príspevku Igora Matoviča

Vulgárne komentáre na adresu Igora Matoviča

Vulgárny komentár k príspevku premiéra

Zdroj/Foto: Instagram/igor_matovic_olano