Milan a Tereza sa v rámci šou Svadba na prvý pohľad stali unikátnou raritou. Nielenže sa do seba skutočne zamilovali, ale v spolužití zotrvali dodnes, pričom dokonca plánujú oficiálny obrad. V ich súkromnom aj pracovnom živote nastalo množstvo zmien a naviac sa podieľali na zrode niečoho krásneho!

Hrdličky z ostro sledovaného svadobného programu si stále hrkútajú a vzájomnými lichôtkami rozhodne nešetria. Dvojica, spoločne žijúca v Prahe, prednedávnom prezradila, že by sa v lete chcela skutočne zosobášiť, čím by lásku spred kamier definitívne spečatila.

milan tereza svadba

To ale stále nie je všetko! Český fitness tréner ešte počas účinkovania predstavil najlepšieho kamaráta, s ktorým chodia spoločne cvičiť. Znie to možno neuveriteľne, no aj jeho život sa vďaka markizáckej šou od základov zmenil – ženích sa totiž dohodol, že ho bližšie zoznámi s nevestinou najlepšou priateľkou a iskry len tak lietali.

,,Moja najlepšia kamarátka chodí s Milanovým najlepším kamarátom, takže mohli by sme robiť expertov, koučov do ďalšej série,” s úsmevom prezradila očarujúca blondínka. Rozprávkový príbeh mladomanželov zo sociálneho experimentu tak môže veselo pokračovať, keďže na spoločné láskyplné akcie im len sedem mesiacov po skončení natáčania stoja po boku tí najbližší kamaráti, ktorí sa vďaka nim do seba zaľúbili.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Tvmarkizaofficial, Terezahudecova, Milan_benda