Milan Švingál sa pohybuje vo svete umeleckého priemyslu už nejaký ten rôčik, väčšina ho však eviduje skrz jeho dobré kamarátky Evu Kramerovú alias Evelyn a Jasminu Alagič. Práve druhá spomenutá kráska si Miňa dovolila obšťastniť naozaj originálnym darčekom, ktorým sa úspešný návrhár pochválil prostredníctvom videa, zobrazujúceho celú jeho luxusnú spálňu.

Okrem toho, že je meno Milana Švingála podpísané pod originálnou značkou oblečenia Factory WTF, tento mladík je vychýrený i svojimi perfektnými vizážistickými schopnosťami. Pri takejto kombinácii sa tak dá očakávať, že jeho hniezdočko bude dýchať kreativitou.

Pri jednej z posledných návštev Jasminy Alagič, ktorá je Miňovou veľmi dobrou kamarátkou a trávi s ním naozaj veľa času, dovolil umelec fanúšikom nahliadnuť do jednej z jeho izieb, kde dominuje elegantná manželská posteľ sivej farby a nádherný luxusný luster. Tie sú však v domácnostiach pomerne bežné. Čo ale nemožno vidieť v hocijakej spálni, sú dve umývadla, pod ktorými sa nedá nevšimnúť unikátny „koberček“.

,,A teda vám ukážem najnovší prírastok do môjho dizajnového domčeku a to túto krásnu kúpeľňovú podložku. Vďakabohu za vkusné kamarátky,“ návrhár okomentoval s vtipom Mikuláša s červenou čapicou, ležiaceho na zemi, ktorého dostal ako darček práve od Jasminy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/milanwtf