Štvrtý pár zo šou Svadba na prvý pohľad prekračuje všetky očakávania. Okrem netradičného zoznámenia a priam rozprávkového príbehu zamilovanosti sa dvojica zbližuje asi najviac zo všetkých manželov. Teraz však nastal čas na úprimnosť a Milan musel Tereze oznámiť trpkú správu.

Markizácke hrdličky, ktoré spolu údajne po vypnutí kamier prežili intímny styk, majú k sebe mimoriadne blízko. Vyšportovaný tréner sympatie k blondínke od začiatku nedokáže skryť a ona mu láskyplné city opätuje.

milan tereza svadba

Mladomanželia absolvovali otvorený rozhovor v parku, kde si zaspomínali na predošlé vzťahy. Kým Terezka má za sebou dve vážne známosti, jej polovička prežila osudovú lásku ešte z detských čias. Tá ale skončila obrovskou tragédiou, keďže Milanova bývalá partnerka, žiaľ, podľahla rakovine.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Som rada, že mi to porozprával, bolo to určité obdobie jeho života. Myslím si, že asi jedno z najťažších. Teraz sa budem snažiť mu to čo najviac vynahradiť…dať mu tú lásku, o ktorú prišiel, sľúbila dobrosrdečná nevesta, ktorá po smutnom odhalení zo ženíchovej minulosti nedokázala skryť slzy.

Celý rozhovor Milana a Terezy si vypočujete —TU—

svadba na prvy pohlad

Zdroj|Foto: Markiza.sk