Minulý piatok sa diváci televízie Markíza dočkali jedného z najšokujúcejších dielov relácie Svadba na prvý pohľad, kde fešný osobný tréner Milan spred oltára vyšachoval Bratislavčana Martina. Odozvy fanúšikov na seba nenechali dlho čakať, nakoľko sa početnej skupine táto zámena ženíchov nepáčila. Ako to vidí urastený Čech?

Milan a atraktívna nevesta Tereza sa poznali už predtým, než sa prvýkrát videli pred oddávajúcim. Konšpiračné teórie divákov sa krútia aj okolo dohadov, že to mala dvojica vopred naplánované, a ťah odborníkov na lásku vidia ako nefér. 

svadba na prvy pohlad

,,Krok stať sa ženíchom vyvolal veľa emócii. Chcel by som uviesť, že som nevedel, kto Martin je, iba že Tereza už má vybraného ženícha,” na sociálnych sieťach tvrdí osobný tréner, ktorý sa ďalej rozhodol ozrejmiť, že sa novým partnerom blonďavej nevesty nestal len vďaka svojmu príbehu a láske na prvý pohľad.

Hoci nám žlto-modrá televízia počas 4. dielu ukázala, že aj Milan nakoniec prešiel testami odborníkov na vzťahy, možno to niektorým divákom uniklo. ,,Srdcu nerozkážeš a občas účel svätí prostriedky. Tým, ktorým moja účasť zmarila očakávania – prešiel som všetkými testami a nebolo to jednoduché,” tvrdí mladík. Či si ho nakoniec žena jeho snov pred zrakom najbližších zoberie za muža, sa dozvieme až po Veľkej noci.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

svadba na prvy pohlad

Foto/Zdroj: Instagram/milan_benda