Markizácky moderátor a miláčik žien, ktorý si získal popularitu hlavne vďaka účinkovaniu v zábavnej show ,,Tvoja tvár znie povedome”, je voľný ako vták. Hoci sa Viktor Vincze ešte donedávna pýšil svojou krásnou priateľkou Evou, dnes je všetkému koniec!

Počas účinkovania v show ,,Tvoja tvár znie povedome” vstúpla popularita moderátora Viktora Vinczeho natoľko, že si získal srdcia mnohých žien a z moderovania relácie Reflex sa za krátky čas posunul do Televíznych novín o sedemnástej. Takýto rýchly nárast popularity a zástupy fanyniek však jeho vzťah zrejme neustál. Napriek tomu, že sa v show chválil šťastne fungujúcim vzťahom, a dokonca si robil srandu o zásnubách, dnes už, kedysi zamilovaná dvojica, pár netvorí.

Posledná fotografia zamilovaného páru sa na Viktorovom Instagrame objavila približne pred mesiacom. Hoci mal pár v pláne ešte veľa spoločných chvíľ, dvojica už rozchod potvrdila.

 

 

 

Prepáčte. Aj vy aj @nickiminaj 😇😇😇 #sorry #vsetkoMaBoli @tvoja_tvar_znie_povedome

A post shared by Viktor Vincze (@viktorvincze) on

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.