Úspešný herec a miláčik všetkých žien Ryan Reynolds oslávil v nedeľu 23. októbra svoje štyridsiate narodeniny. Tento úspešný americký se*symbol sa môže okrem dvoch nádherných detí pýšiť aj prekrásnou, o jedenásť rokov mladšou manželkou Blake Lively. No ale posúďte samy, vôbec na štyridsiatku nevyzerá a je stále na zožratie!

Ryan, narodený vo Vancouveri, sa preslávil už v mladučkom veku v rodnej Kanade seriálom “Fifteen” a.k.a “Hillside”, kde mal iba 15 rokov. Je najmladším a najúspešnejším zo štyroch bratov Reynoldsových. Pokračoval ďalšími vydarenými rolami v komédii Dick a v ďalšom seriáli Two Guys a Girl and Pizza Place. Zahral si tiež v seriáli Sabrina mladá čarodejnica, ktorý bol známy a obľúbený aj u nás na Slovensku. O niekoľko rokov neskôr sa z neho stal mimoriadne žiadaný herec svetového formátu, ktorý má na konte množstvo skvelých filmov, vrátane marvelovky Deadpool, kde stvárnil hlavnú postavu.

Saw this incredible 1:6 scale recreation of #Deadpool by @hottoyscollectibles. I threw my shoulder out playing with myself.

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

 

Tento fešáčik bol dlhé roky zaláskovaný do speváčky Allanisse Morissete, ale na zväzok manželský to nestačilo. Ten uzavrel najprv so Scarlett Johansson, avšak vydržal im necelé tri roky. Do ďalšieho manželstva vstúpil iba pred štyrmi rokmi so známou herečkou Blake Lively, ktorá mu porodila dve deti a vyzerá to tak, že našiel konečne “tú pravú”.

Cosplayer of The Century Award goes to James Corden of @latelateshow. Now we both have the best jobs on earth. #deadpool

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

 

 

 

Is that your claw, or are you just happy to see me?

A post shared by @deadpoolmovie on

 

 

Zdroj: Ew.com | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)