Viete si tohto kanadského fešáka predstaviť aj inak ako romantického hrdinu alebo príťažlivého zvodníka? Nie? Ryana Goslinga totiž čaká ďalšia herecká úloha, ktorá je však úplna odlišná od tých ostatných!

Miláčik žien Ryan Gosling zahviezdil už v mnohých skvelých rolách! Do povedomia ľudí sa dostal najmä vďaka filmom “Drive”, “Bláznivá, hlúpa láska”, “Ostrí chlapci”, “La la land” a, samozrejme, nemôžeme zabudnúť na kultový “Zápisník jednej lásky”. Ryan svoje herecké úlohy vždy zvládol na jednotku a obľúbila si ho nielen ženská časť populácie. Dnes to však vyzerá tak, že jeho kariéra sa posunie na ďalšiu úroveň. Šepká sa totiž o tom, že Ryan Gosling bude novým Agentom 007!

Ako sa zdá, súčasný predstaviteľ Jamesa Bonda, Daniel Craig, bude mať poriadnu konkurenciu! Stávkové kancelárie majú v tomto jasno, a dokonca znižujú kurz na Ryanovo meno v súvislosti s budúcim Bondom. Hovorca spoločnosti William Hill sa vyjadril, že Ryan má rozhodne tie najlepšie predpoklady stať sa ďalším Jamesom Bondom: “Ryan Gosling ukázal úžasný zmysel pre humor a jeho sebaovládanie je hodné pozície Mr. Bonda – je najcoolovejší zo všetkých.“

Jedným z dôvodov je aj hercova reakcia počas chaosu pri odovzdávaní tohtoročných Oscarov. Počas odovzdávania prestížnych cien vznikol problém so zámenou obálok a po zverejnení skutočných výsledkov sa hlavný hrdina filmu La la land vôbec netváril smutne, práve naopak, celé to zobral s humorom a zakrýval si rukou ústa, aby nebolo vidieť, že sa smeje. Keď to videli stávkové kancelárie, okamžite znížili kurz na jeho meno. Ryan má podľa nich všetko, čo tajný agent potrebuje- šarm, eleganciu, vie sa zachovať prirodzene a oplýva potrebnou dávkou humoru. A my musíme jednoznačne súhlasiť!

Foto: Facebook, WallpaperCave