Mila Kunis a Ashton Kutcher, ktorí sa spoznali ešte v teenagerskom veku, tvoria jednu z najkrajších a najstabilnejších dvojíc Hollywoodu. Ak ste si však mysleli, že títo manželia utrácajú za prejavy lásky tisíce dolárov, ste na omyle. Mila v talkšou u Conana na TBS prezradila, koľko stáli ich svadobné obrúčky!

Dokonalá jedlo, program, perfektné obrúčky a tisíce eur vyhodených do vzduchu za jediný deň. Aj takto môže dopadnúť príprava svadby, pokiaľ nastávajúci manželia dbajú na to, aby bol ich deň honosný bez štipky miery. Aj keď ste si už možno zvykli, že svadby hollywoodskych celebrít nepoznajú vo financovaní hranice, Mila Kunis a Asthon Kutcher neboli ochotní dať za svoje obrúčky prehnanú sumu peňazí napriek tomu, že o ne núdzu skutočne nemajú. Ako sa herečka vyjadrilav talkšou u Conana: ,,Dostal ma na krásny zásnubný prsteň. Bol krásny, ohromujúci, úžasný! Ale pre naše svadobné obrúčky sme sa jednoducho rozhodli, že ich dostaneme z Etsy.” (portál s predajom ,,lacného” tovaru)

Milka

Conan bol ohromený a okamžite jej povedal: ,,A teraz počúvaj: Hovoril som s vami po celé roky niekoľkokrát a ja som vždy miloval skutočnosť, že ste skromní.” Mila mu však okamžite kontrovala slovami: ,,To je pekný spôsob, ako povedať, že obrúčky boli ,,lacné”, ale áno.” Následne vysvetlila, prečo zvolili práve túto možnosť: ,,Chcela som, aby bola moja obrúčka čo najtenšia. Myslím, že to nemôžete vidieť, ale je super, super tenká.” Kým sa kamera priblížila k jej prstu, spomenula, že s Ashtonom sú zdesení z cien u Tiffanyho, kde boli podľa jej slov sumy astronomické. ,,Tak som išla na Etsy a bola som rada. 90 dolárov? Okamžite som zvolila ,,Kúp teraz!” Ashtonov bol za stovku, takže technicky bola jeho obrúčka bol trochu drahšia.”

Takže suma sumarum, nie všetky hollywoodske hviezdy majú maniere. Niektorým stačia aj obrúčky v hodnote 190 dolárov, čo ak si vezmete je menej, než suma, za ktorú si zakúpia svadobné prstene priemerní Slováci. :)

 

Foto: wallpaperscraft.com, Youtube | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)