Krásna herečka Mila Kunis nepochybne patrí k najpríťažlivejším ženám sveta. To, na čo sa však sympatická brunetka odhodlala, by pravdepodobne všetky modelky a hviezdičky šoubiznisu odmietli. Na titulke magazínu ,,Glamour“ sa totižto ocitla úplne nahá! 

Čím staršia, tým krajšia! Hollywodska herečka Mila Kunis sa v uplynulých období odhodlala k nafoteniu jedinečných snímok. Pre magazín Glamour sa nechala zvečniť v podobe, v akej ju zväčša vidí len jej manžel Ashton Kutcher. Jej tvár ostala celkom nahá a pokrýval ju iba očný krém, sérum a balzam na pery. Aj keď by sme nedali ruku do ohňa, že fotka neprešla žiadnou retušou, musíte uznať, že jej to náramne pristane. V rozhovore priznala, že sa veľmi nelíči a taktiež si každý deň ani neumýva vlasy.

,,Aký to má zmysel? Chcete moje meno, chcete mňa. A nakoniec z vás urobia niekoho, kým nie ste. Neznášam to. Nechcem, aby mi naťahovali nohy, zužovali pás či zväčšovali oči. Som spokojná s tým ako vyzerám,“ hovorí Mila v interview. Sebavedomá kráska sa skutočne nemá za čo hanbiť, a tak vznikli dve verzie titulnej strany pre júlové vydanie magazínu. Jedna s dokonalou vizážou a druhá bez štipky líčidiel. Čo poviete? Pristane to Mile aj bez make-upu?

Foto: Twitter, Instagram