Mila Kunis, herečka a manželka herca Ashtona Kutchera, si momentálne užíva posledné dni s tehotenským bruškom, ktoré dáva jej malej postave určite poriadne zabrať. Počas horúčav v Los Angeles sa jej fanúšikom podarilo zachytiť budúcu mamičku pritom, ako sa snažila schladiť. 

Tehotná herečka Mila Kunis (33) by sa už o pár dní mala stať dvojnásobnou mamičkou. Spolu s hereckým kolegom a súčasne manželom Ashtonom Kutcherom (38) už majú jednu dcérku Wyatt, ktorá v októbri oslávi svoje druhé narodeniny. Aj keď sa termín pôrodu nezadržiteľne blíži, čo vidno aj na fotografiách, Mila ani Ashton nechcú svetu oznámiť presný dátum, kedy privedie herečka na svet ich druhé dieťa.

Iba prednedávnom fanúšikovia zachytili krásnu tehuľku pri platení za parkovanie, pričom mala v rukách dva chladené nápoje. Oblečená v denimových nohaviciach na traky dopriala svojmu tehotenskému brušku dostatok priestoru a aj pár dní pred pôrodom vyzerala skutočne rozkošne.

Mila today in LA❤️ hi baby bump #MilaKunis

A post shared by mila kunis brasil (@heymilakunis) on

 

Young Mila and Ashton.. So much resemblance to Wyatt 😍 #milakunis #ashtonkutcher #wyattkutcher

A post shared by Ashton Kutcher & Mila Kunis (@ashtonmila) on

 

#AshtonKutcher #MilaKunis #WyattKutcher

A post shared by Ashton Kutcher & Mila Kunis (@ashtonmila) on

Foto: Instagram, hdcoolwallpapers.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: