Terézia Vargová sa počas svojho účinkovania v reality šou Farma 13 rýchlo zakukala do východniara Michala Bučka, s ktorým len 2 dni po svojom príchode prežila vášnivú noc. Tmavovláska po tom, čo opustila brány šou, urasteného správcu kúpaliska zoznámila s dcérou. 

Romantický vzťah medzi Tete a Mikim po ukončení statkárskej relácie nepokračoval. Dnes je už známe, že srdce mamičky, ktorú poznáte z obrazoviek TV Markíza, patrí inému mužovi. Avšak na vzdory tomu všetkému sa milenecká dvojica Farmy 13 kamaráti.

tereza vargova farma

V internetovom magazíne Život po Farme dokonca Košičan priznal, že výborne vychádza aj s dcérou bankárky. ,,Sme kamaráti. Voláme si. S dcérou, so Sárinkou, si zavoláme, pretože si ma obľúbila,“ priznal komikovi Jakubovi Ťapákovi, pričom Sárka nie je žiadna výnimka. Deti totiž majú mať Michala v láske a vo všeobecnosti naňho reagujú veľmi dobre.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ja mám proste tú pozitívnu energiu k deťom. Mňa strašne majú deti radi... Keby si išiel ty k ním, tak revú,“ smeroval na Zitróna, ktorý sa pochlapil, že vie najmladších zaujať napríklad saltom. Miki vraj nie je o nič horší a menší akrobatický kúsok dokáže tiež.

Foto/Zdroj: Instagram/tete_vargova_farma13, farma.markiza, videoarchiv.markiza.sk