Ľudia, ktorí radi vypúšťajú dušu alebo len tak relaxujú v posilňovniach, majú od štvrtku smolu. 15. októbra totiž vstupuje do platnosti opatrenie ohľadom zatvorenia fitness centier. Jedno z nich vlastní aj známy tréner Maroš Molnár, ktorý sa na aktuálnu situáciu rozhodol reagovať výzvou pre hlavného hygienika Ján Mikasa.

V nedeľu v podvečerných hodinách klesol úsmev na tvári všetkým nadšencom športu. Po zasadnutí Ústredného krízového štábu totiž premiér Igor Matovič a náš hlavný hygienik Ján Mikas informovali Slovensko o nových opatreniach, ktoré sa okrem iného týkajú aj zatvorenia fitness centier či plavární.

Nakoľko patrí hlavný hygienik medzi obéznejších ľudí, mnohých podnecuje k uštipačným komentárom, smerujúcim k tomu, že verejnosti síce káže, aby sa k zdraviu stavali zodpovedne, no on sám svoje telo zanedbáva. Niektorí dokonca v súvislosti s Mikasom neváhali kontaktovať známeho trénera Maroša Molnára, ktorý k lepšiemu životu a, samozrejme, výzoru dopomohol desiatkam zverencom aj mimo šou Extrémne premeny.

„Píšete mi, aby som pána Mikasa zobral do Extrémnych premien. Ale to nemôže vychádzať z vás, musí to chcieť on sám, urobiť premenu. Hlavne by nemal zakazovať šport,” uviedol Maroš, ktorý so zatvorením posilňovní absolútne nesúhlasí z viacerých dôvodov.

,,Povzbudzuje imunitu, drží nás sviežich, neupadáme do depresie. Naše deti musia športovať, ak nechceme podporovať obezitu,” obľúbený tréner vymenoval jedni z množstva blahodárnych účinkov, ktoré nám prináša šport, pričom by bol rád, keby ich na vlastnej koži spoznal i hlavný hygienik. ,,Ja som otvorený každej výzve. Som odhodlaný pomôcť aj pánovi Mikasovi,” na rovinu prehlásila televízna hviezda.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Markíza.sk, YouTube