Tak a je to tu opäť! Miláčikovia zahraničného šoubiznisu si povedali ďalšie nečakané zbohom. Po tom, čo sa The Weeknd a Bella Hadid dali opäť dokopy po milostnej dráme, prišiel šok a dvojica mala ísť po čase od seba. Poznáme aj dôvod!

Modelka Bella Hadid a Abel “The Weeknd” Tesfaye tvorili pár rok a pol až do momentu, kedy ohlásili rozchod v roku 2016. Neprešla dlhá doba a kanadský raper skočil do nového vzťahu so svetovou ikonou Selenou Gomez, čo však malo trvácnosť len krátkych 10 mesiacov a v októbri 2017 priznali ďalší koniec.

The Weeknd ale nezahálal a po kopačkách od Seleny padol do náručia svojej bývalej lásky. S Bellou tak priznali veľký “coming back” a po krátkom čase avizovali spoločné bývanie, pričom sa v amerických plátkoch pošepkávalo i o očakávaných zásnubách. Namiesto toho však prišiel nečakaný zvrat.

Podľa informácií portálu Elle.com si mali Abel a Bella povedať opäť “zbohom”. Dôvodom má byť pritom fakt, že obaja trávia priveľa času cestovaním kvôli pracovným povinnostiam, a tak boli spolu len minimálne. A ako to už býva zvykom, ich vzťah na diaľku to skrátka nevydržal…

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Elle.com | Foto: Twitter, Pixabay.com