Do nášho hlavného mesta pribudol nový unikát. Ako sme vás už skôr informovali, jedna z najznámejších slovenských tvárí Zuzana Strausz Plačková otvorila v uliciach Bratislavy nový, celkom ružový a voňavučký podnik vyhovujúci predovšetkým ženskému pokoleniu.

Všade samé kvety a ružová farba. Aj tak by sa dal opísať podnik, ktorého majiteľkou je kontroverzná playmate a hviezda z reality šou Hotel Paradise. Priestory pod krídlami štýlovej Plačkovej, samozrejme, nezostali bez povšimnutia.

Zuzana Strausz Plačková vo svojom novootvorenom podniku

Hneď po otvorení sa to tam hemží známymi osobnosťami, ako sú napríklad speváčka Dominika Mirgová či modelka Nela Slováková. Niet sa ale čomu čudovať, veď táto nová moderná a originálna kaviareň je ako stvorená pre dokonalý záber, čo je veľkým lákadlom najmä pre nás dievčatá inklinujúce k sociálnym sieťam.

Ružová zabrala… A čo teraz?

Podľa všetkého žne ružový podnik obrovský úspech, čo dosvedčujú aj zábery s plnými stolmi a vysokou návštevnosťou. Ako to už však pri našej Zuzanke býva zvykom – všetko má svoj háčik. A tak sa stalo aj tentokrát. Cieľavedomá playmate totiž stále nemá dosť, a preto sa v tomto náročnom podnikaní zrejme rozhodla pokračovať.

Na Plačkovej sociálnej sieti pribudlo nečakané vyjadrenie, v ktorom sa svojich fanúšikov otvorene pýta na spätnú väzbu: Čo by ste povedali na nový disco club v Bratislave? Jej otázka získala viac než 80 % pozitívnych reakcií, čo môže znamenať jediné. Dočkáme sa nového, možno celkom ružového klubu, v podaní kontroverznej playmate? My prosíme na kolenách, nech sa raz TOTO stane!

Známe osobnosti v Pink Garden Bratislava

Speváčka Dominika Mirgová
Modelka Lucia Slaninková
Ivanka Petrušová, influencerka s pseudonymom Sweet lady lollipop
Víťazka šou Hotel Paradise a modelka Nela Slováková s priateľom
Jirko Blatný, hairstylista známych osobností
Influencerka Bianka Rumanová
Miss leta 2018 Alexandra Zemanová

Takto vyzerá nový podnik Zuzky Plačkovej

 

Foto: Instagram/pink.garden.bratislava, queen.plackova l Video: Streamable.com/Instagram