Divákom reality šou Farma nepochybne neušlo, že Stanka Klčová má už od príchodu pastierov problém s Michalou Šormanvou. Všetko začalo žiarlivostnou scénou kvôli Miroslavovi. Avšak aj po vysvetlení „nedorozumenia“ konflikt medzi dámami pokračoval. 

Blondína a tmavovláska sa neraz dostali do situácie, kedy medzi nimi lietali argumenty. Naposledy sa pochytili len prednedávnom, keď zákaznícka advokátka na Mišku zvýšila hlas kvôli nadmernej starostlivosti do vzťahov ostatných farmárov, načo sa s ďalšími farmárkami posťažovali aj Evelyn. 

V pondelok ráno sa na statku špekulovalo nad novým farmárom týždňa, sluhami aj duelantmi. Stanka svoj pohľad na Michalu zmenila a rozhodla sa k nej medzi štyrmi očami prihovoriť.

,,Mrzí ma inak to celé, keď mám byť úprimná. Chcela som ti to povedať dávno, len som nechcela, aby si to brala, že zas nejak taktizujem,“ začala 24-ročná kráska. ,,Viem, že nie si zlý človek. To vidíš na tých zvieratách, na všetkom. Ja rozumiem tej reči, ktorou ty hovoríš, o ktorej oni hovoria, že je na inej úrovni. Mrzí ma to! Fakt,“ vyznala sa Stanka. Na jej slová zareagovala osobná trénerka veľmi vďačne a s ospravedlnením slečny z Čachtíc sa Michala pochválila aj Natálii.

miska farma

Silikónová farmárka verí, že ospravedlnenie blondínky bolo úprimné. Niekdajšej misske priznala, že jej skoro padla sánka a dokonca sa jej vraj tisli slzy do očí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Prišlo mi to smiešne, také hráčske. Snaží sa s ňou skamarátiť, aby si ju možno Miška nezobrala do duelu,“ vyjadrila sa na kameru Naty, ktorá háda, že Stanka sa len snaží hrať na city.

Foto/Zdroj: VOYO, TV Markíza, Instagram/farma.markiza